Kiti talous Oy palvelee yrityksiä Lappeenrannasta käsin

 

Yhteystiedot

Kiti talous Oy
Ratakatu 47
53100 Lappeenranta

Toimistomme siirtyy kesäaikaan 17.6 - 31.8, olemme avoinna
ma-pe 09.00 - 14.00  (09.00-16.00 normaali aika) 

Haluamme kuulla Sinusta – yhteydenotto puhelimitse tai sähköpostilla on tervetullut.  Katso tarkemmat yhteystietomme alta.

 

 

Tilitoimisto

Minna Kokki

Minna Kokki
Yrittäjä, toimitusjohtaja, KLT, ITS
puh. +358 50 352 1730
minna.kokki@kititalous.fi

Hanna Patrikainen

Hanna Patrikainen
Yrittäjä, kirjanpitäjä, KLT
puh. +358 50 3521 731
hanna.patrikainen@kititalous.fi

Seija Ruuskanen

Seija Ruuskanen
Kirjanpitäjä, KLT
puh. +358 50 505 9452
seija.ruuskanen@kititalous.fi

Marjut Autio 
Kirjanpitäjä, KTM
puh. +358 50 4712 277
marjut.autio@kititalous.fi

Susa Piirainen

Susa Piirainen
Palkanlaskija
puh. +358 50 5059 453
susa.piirainen@kititalous.fi

Carita Oranen

Carita Oranen
Kirjanpitäjä. tradenomi
puh. +358 50 505 9447
carita.oranen@kititalous.fi

Sari

Sari Rantanen
Kirjanpitäjä, KLT
puh. +358 40 5024 703
sari.rantanen@kititalous.fi

Heidi

Heidi Nikunen (äitiyslomalla)
Kirjanpitäjä, tradenomi
puh. +358 50 3211 302
heidi.nikunen@kititalous.fi

Lempeä ja lämmin. 

Olemme perhe(yritys), joka kasvaa asiakas ja työntekijä kerrallaan. Tervetuloa joukkoomme!