Kiti Talous ja Isännöinti palvelee yrityksiä ja taloyhtiöitä Lappeenrannasta käsin

 

Yhteystiedot

Kiti Talous ja Isännöinti
Ratakatu 47
53100 Lappeenranta

05 544 8800
 info@kitiisannointi.fi

Tavoitat meidät myös Teamsin kautta ja voimme tarvittaessa järjestää etäpalavereja.

Toimistomme on avoinna
ma-pe 09.00 - 16.00

Verkkolaskuosoite:
003704601866
Operaattoritunnus: 003723327487 Apix Messaging Oy

Hallinnoimillamme asunto-osakeyhtiöillä on jokaisella omat verkkolaskuosoitteensa

Osoitteita voit kysyä info@kitiisannointi.fi tai tarkistaa verkkosoitteesta https://verkkolaskuosoite.fi

Isännöinti

Minna Kokki

Minna Kokki
Yrittäjä, toimitusjohtaja, KLT, ITS
puh. +358 50 352 1730
minna.kokki@kititalous.fi

Sari Vesala

Sari Vesala
Toimistopäällikkö, Isännöitsijä, ITS, ITS-TEK
puh. +358 50 546 0433
sari.vesala@kitiisannointi.fi

Mika Heiskanen

Mika Heiskanen
Tekninen asiantuntija
puh. +358 50 590 9887
mika.heiskanen@kitiisannointi.fi

Katja Byckling 
Isännöitsijä, tradenomi, IAT
puh.+358 50 575 9790
katja.byckling@kitiisannointi.fi

Anne Pääkkönen

Anne Pääkkönen
Isännöitsijä, ITS
puh. +358 50 352 1735
anne.paakkonen@kitiisannointi.fi

Liisa Kauppi

Liisa Kauppi
Isännöitsijä, AIT
puh. +358 50 352 1734
liisa.kauppi@kitiisannointi.fi

Eija Rojo

Eija Rojo
Isännöitsijä, AIT, ITS-TEK
puh. +358 50 546 0434
eija.rojo@kitiisannointi.fi

Riitta Pasanen

Riitta Pasanen
Kirjanpitäjä
puh. +358 50 5552 012
riitta.pasanen@kitiisannointi.fi

Arja Hyvärinen

Arja Hyvärinen
Kiinteistösihteeri, KISI
puh. +358 5 544 8800
arja.hyvarinen@kitiisannointi.fi

Tilitoimisto

Minna Kokki

Minna Kokki
Yrittäjä, toimitusjohtaja, KLT, ITS
puh. +358 50 352 1730
minna.kokki@kititalous.fi

Hanna Patrikainen

Hanna Patrikainen
Yrittäjä, kirjanpitäjä, KLT
puh. +358 50 3521 731
hanna.patrikainen@kititalous.fi

Seija Ruuskanen

Seija Ruuskanen
Kirjanpitäjä, KLT
puh. +358 50 505 9452
seija.ruuskanen@kititalous.fi

Marjut Autio 
Kirjanpitäjä, KTM
puh. +358 50 4712 277
marjut.autio@kititalous.fi

Susa Piirainen

Susa Piirainen
Palkanlaskija
puh. +358 50 5059 453
susa.piirainen@kititalous.fi

Carita Oranen

Carita Oranen
Kirjanpitäjä. tradenomi
puh. +358 50 505 9447
carita.oranen@kititalous.fi

Sari Rantanen
Kirjanpitäjä, KLT
puh. +358 40 5024 703
sari.rantanen@kititalous.fi

Heidi Nikunen
Kirjanpitäjä, tradenomi
puh. +358 50 3211 302
heidi.nikunen@kititalous.fi

Lempeä ja lämmin. 

Olemme perhe(yritys), joka kasvaa asiakas ja työntekijä kerrallaan. Tervetuloa joukkoomme!